czwartek, 18 sierpnia

Androidowym konkurentom Apple zajmie do dwu i pół roku, aby powtórzyć funkcjonalność związaną z aparatem TrueDepth w iPhone’ie X twierdzi analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, w swojej notatce dla inwestorów, którą wydał dziś rano.

W poprzednim raporcie, Kuo przewidział, że konkurencji zajmie to od jednego do dwóch lat, ale po obejrzeniu oficjalnych prezentacji technicznych Apple uważa, że zajmie to dłużej, aby dojść do poziomu podobnego rozwiązania jakie zaprezentowało Apple.

Kamera TrueDepth daje firmie Apple solidną technologiczną przewagę na lata 2018 i 2019. Kuo mówi, że ma pełne zaufanie do perspektyw wzrostu iPhone’a na rynku topowych smartfonów w ciągu najbliższych kilku lat pomimo ograniczeń dostępności iPhone’a X w 2017 roku.

KGI Securities zmienił prognozy dotyczące wysyłek telefonu iPhone X w 2017 roku z 40 milionów do 30-35 milionów sztuk, ale Kuo twierdzi, że firma poważnie rozważa wdrożenie aparatów TrueDepth do przyszłych telefonów iPhone.

System kamer TrueDepth marki Apple umożliwia rozpoznawanie twarzy i inne funkcje, takie jak zaawansowane śledzenie twarzy i analiza Animoji. Plotki sugerują, że trudność w produkcji aparatu TrueDepth jest przyczyną poważnych problemów związanych z produkcją iPhone’a X, co poważnie ograniczy jego początkowe dostawy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx