niedziela, 19 maja

Jeśli macie mało miejsca w iCloud, a kupiliście nowe urządzenie i chcecie przenieść swoje dane, Apple ułatwi Wam ten proces w systemie iOS 15 dzięki tymczasowemu zwiększeniu pojemności.

Apple twierdzi, że nowa funkcja zapewni Wam tyle miejsca, ile potrzebujecie na wykonanie tymczasowej kopii zapasowej na okres do trzech tygodni, pozwalając użytkownikom przenieść swoje aplikacje, dane i ustawienia na nowe urządzenie za pomocą iCloud, nawet jeśli nie macie wystarczającej dostępnej ilości miejsca w iCloud.

Teraz, gdy kupisz nowe urządzenie, możesz użyć kopii zapasowej ‌iCloud‌, aby przenieść swoje dane na nowe urządzenie, nawet jeśli masz mało miejsca. ‌iCloud‌ zapewni Ci tyle miejsca, ile potrzebujesz do wykonania tymczasowej kopii zapasowej bezpłatnie przez okres do trzech tygodni. Umożliwi to automatyczne pobieranie wszystkich aplikacji, danych i ustawień na nowe urządzenie.

Dla tych, którzy nie powiększyli standardowej powierzchni 5 GB miejsca w ramach bezpłatnego planu iCloud, zmiana ta powinna sprawić, że uaktualnienie do nowego urządzenia będzie znacznie bardziej bezproblemowe.

Firma Apple ogłosiła również, że płatne plany przechowywania w iCloud będą teraz funkcjonować pod nową nazwą iCloud+, z nowymi funkcjami, które obejmują Private Relay, który ukrywa aktywność podczas  przeglądania internetu, opcję Ukryj mój Email oraz nową funkcję personalizacji adresu poczty iCloud za pomocą niestandardowej nazwy domeny, która może być udostępniana członkom rodziny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx