poniedziałek, 27 maja

Na WWDC Apple ogłosił, że iCloud otrzyma subskrypcję premium o nazwie ‌iCloud‌+, która obejmuje „Przekazywanie Prywatne” umożliwiającym użytkownikom przeglądanie sieci przez Safari w taki sposób, że wszystkie informacje pozostają zaszyfrowane na urządzeniu oraz dostęp do funkcji „Ukryj mój Email”.

Jedną z głównych funkcji iCloud+ jest Przekazywanie Prywatne, które podobnie jak VPN zapewnia, że cały ruch wychodzący z urządzenia jest w pełni zaszyfrowany, dzięki czemu żadna osoba trzecia między witryną a urządzeniem nie widzi przeglądanej witryny.

Częścią ‌iCloud‌+ jest także „Ukryj mój Email”, który opiera się na idei Zaloguj się przez Apple, zapewniając użytkownikom losowy adres e-mail, który przekazuje wiadomości na ich osobisty adres e-mail. Użytkownicy mogą używać tej funkcji bezpośrednio w Safari, ustawieniach iCloud i nie tylko.

Co więcej, ‌iCloud‌+ daje możliwość utworzenia niestandardowej nazwy domeny e-maila. Apple zachęca nawet aby członkowie rodziny korzystali z tej samej domeny z ich kontami ‌iCloud‌ Mail w celu jednoznacznego rozpoznania członków rodziny.

Ostatnią częścią usługi iCloud+ jest obsługa HomeKit Secure Video, która zapewnia kompleksowe szyfrowanie nagrań z ochrony domu, które nie są wliczane do przestrzeni dyskowej iCloud użytkownika.

‌iCloud‌+ będzie oferowany użytkownikom ‌iCloud‌ bez dodatkowych kosztów, zaczynając jak zwykle z 50 GB przestrzeni dyskowej za 3,99 złote miesięcznie, z możliwością dodania jednej kamery ‌HomeKit Secure Video‌ i do 2 TB pamięci z nieograniczoną liczbą bezpiecznych kamer wideo za 39,99 złotych miesięcznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx