sobota, 22 czerwca

Jak informuje Deadline, seriale Apple TV+ „Autor Widmo” i „Snoopy w kosmosie” zdobyły nagrody Daytime Emmy.

47 edycja dorocznych nagród Daytime Emmy Awards odbyła się w niedzielę wieczorem podczas wirtualnej ceremonii wyróżniając programy dla dzieci, programy związane ze stylem życia i animacje. Zwycięskie programy zdalnie przyjmowały nagrody.

„Autor Widmo” i „Snnopy w kosmosie” zdobyły nagrody Daytime Emmys odpowiednio za „Najlepszy program dla dzieci lub rodziny” oraz „Znakomity montaż za pomocą jednej kamery”. Apple był nominowany ogółem do 17 nagród z czego osiem przyznano serialowi „Autor Widmo”.

„Autor Widmo” to remake oryginalnego serialu z lat 90-tych. Opowiada on historię grupy dzieciaków, które odkrywają ducha w pobliskiej księgarni i rozwiązują zagadki związane z fikcją. „Snnopy w kosmosie” świętuje 50 rocznicę lądowania na Księżycu w lekki i zabawny sposób przedstawiając NASA i ukochane postacie Fistaszków Charlesa M. Schulza.

Amazon Prime Video, HBO i Netflix zdobyły po sześć nagród Emmy, ale Disney zgarnął najwięcej nagród ze wszystkich sieci czyli w sumie aż dziewięć. Pierwsza nagroda Emmy firmy Apple została przyznana w kategorii Primetime za „Carpool Karaoke” w 2018 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx