wtorek, 18 czerwca

Apple ogłosił dziś, że rozpoczyna prace nad drugim sezonem chwalonego przez krytyków thrillera „Rozdzielenie”. Ogłoszenie pojawia się zaledwie kilka dni przed finałem pierwszego sezonu, który zostanie wypuszczony w piątek 8 kwietnia w Apple TV+.

Serial science-fiction, stworzony przez Dana Ericksona i wyprodukowany przez Bena Stillera, obraca się wokół tajemniczej firmy o nazwie Lumon Industries, której pracownicy nie mogą przypomnieć sobie żadnych wspomnień ze swojego życia osobistego, gdy są w pracy. Podobnie, gdy pracownicy wychodzą z biura, nie pamiętają nic o miejscu pracy.

Apple TV+ nie podaje statystyk oglądalności, ale wydaje się, że „Rozdzielenie” stał się jednym z popularniejszych seriali Apple od czasu jego premiery w lutym. W serialu występują Adam Scott, Patricia Arquette, Christopher Walken i inni.

„To naprawdę ekscytujące widzieć reakcję ludzi, którzy kochają ten serial – i poziom zaangażowania fanów” – powiedział Stiller. „Przeniesienie „Rozdzielenia” do telewizji było długą drogą. Po raz pierwszy przeczytałem pilota Dana ponad pięć lat temu. To zawsze była wielosezonowa historia i jestem naprawdę szczęśliwy, że możemy ją kontynuować. Jestem wdzięczny naszym partnerom z Apple TV+, którzy stali za tym przez cały czas. Chwała Keir!”

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx