środa, 29 listopada

Serwis BGR poinformował, że Apple rozpoczął testowanie iOS 6.0.1 i pierwszych błędów wykrytych w iOS 6 od czasu jego premiery nieco ponad miesiąc temu. Według raportu, iOS 6.0.1 dotyczy kilku problemów, w tym wizualnej usterki najczęściej widocznej na klawiaturze telefonu iPhone po wprowadzeniu hasła do konta w App Store.

„iOS 6.0.1 powinien naprawić błąd poziomej linii na ekranie, gdy klawiatura lub folder aplikacji jest otwarty, oraz rozwiąże problem z nie wyłączającą się lampą aparatu.

Ponadto, nowe oprogramowanie poprawi obsługę Wi-Fi, naprawi przesyłanie danych przez sieć komórkową, naprawi błąd, dzięki któremu można uzyskać dostęp do informacji Passbook z ekranu blokady, a także w końcu naprawi błąd, który powodował, że kalendarzowe terminy spotkań w Exchange były nieoczekiwanie anulowane dla całej grupy zaproszonych.”

Apple podobno rozpoczął także testowanie iOS 6.1, jednak harmonogram sugeruje, że aktualizacja nie pojawi się na czas w żadnym z nowych sprzętów, które mają się pojawić już w ciągu najbliższych tygodni. Jest również niejasne, jakie zmiany obejmie iOS 6.1.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx