niedziela, 4 czerwca

Zgodnie z nowo udostępnionymi zdjęciami prototypowej obudowy, ceramiczna edycja zegarka Apple Watch pochodzi z 2014 roku, mimo że to wykończenie obudowy pojawiło się dopiero w 2016 roku wraz z Apple Watch Series 2.

Zdjęcia udostępnione na Twitterze przez kolekcjonera prototypów znanego jako „DongleBookPro”, pokazują prototypową białą ceramiczną oryginalną obudowę Apple Watch, która została wyprodukowana w 2014 roku. Na urządzeniu działa oprogramowanie testowe, a całość została wykonane na długo przed pierwszym wydaniem watchOS , ale wygląda w dużej mierze identycznie jak biała ceramiczna edycja zegarka Apple Watch, która pojawiła się w 2016 roku.

Zdjęcia prototypu z 2014 roku pokazują, że Apple osiągnął daleko idący etap rozwoju ceramicznego Apple Watch Edition, ale z niejasnych powodów firma zdecydowała się wypuścić do sprzedaży Apple Watch Edition w 18-karatowym złocie i wstrzymał się z ceramiczną obudową, która zastąpiła wersję złotą dopiero po wprowadzeniu na rynek Serii 2 w 2016 roku.

Apple wprowadził na rynek białą, ceramiczną wersję zegarka Apple Watch Edition jako opcję z wyższej półki, którego cena zaczynała się od 1249 dolarów. Apple chwalił wtedy ceramiczną obudowę jako mocną, lekką i odporną na zarysowania, która jest cztery razy twardsza niż wykończenie ze stali nierdzewnej, a jednocześnie ma „perłowe, błyszczące wykończenie”, które jest wyjątkowo odporne na zarysowania i matowienie.

Apple wprowadził białą, ceramiczną wersję Apple Watch Edition z serią 2, a następnie rozszerzył opcję ceramiczną wprowadzając szarą wersję z serią 3. Chociaż nie było ceramicznej edycji Apple Watch Edition dla modeli serii 4, Apple znów wrócił do tej wersji w serii 5. W najnowszym Apple Watch Series 6 ponownie nie ma wersji ceramicznej, więc możliwe, że powróci ona znów w tegorocznym modelu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx