niedziela, 19 maja

Apple ogłosił dzisiaj, że będzie obchodzić Miesiąc Czarnej Historii przygotowując na tą okazję wyselekcjonowane treści, które mają docenić i rozwijać myśl twórców Black History, artystów, programistów i firmy w App Store, Apple Music, aplikacji Apple TV, Apple Books, Podcastach Apple i nie tylko. Treści będą prezentowane przez cały luty.

Apple wprowadził także limitowaną edycję Apple Watch Series 6 z napisem „Black Unity” i opaską sportową „Black Unity”. Oba produkty będą dostępne online i w sklepach Apple od 1 lutego w Stanach Zjednoczonych oraz 38 innych państwach. Apple twierdzi, że zegarek będzie dostępny w lutym w cenie od 1899 złotych, podczas gdy pasek sportowy będzie w cenie 199 złotych i pozostanie dostępny przez cały rok.

Limitowaną edycję Apple Watch uzupełnia nowa tarcza zegarka „Jedność” w systemie watchOS 7.3, który dziś został wydany. Zarówno czarny pasek sportowy Jedność, jak i tarcza zegarka Jedność są oparte na kolorach flagi panafrykańskiej.

Przegląd niektórych innych planów Apple:

  • App Store: nowe centrum Black History Month skupi się na firmach należących do Czarnych i ich deweloperach. Apple przedstawi także historie Czarnych deweloperów omawiające ich znaczenie w aplikacjach i grach.
  • Apple Music: Apple doda wyselekcjonowane listy odtwarzania, eseje, oryginalne filmy i inne materiały autorstwa wpływowych Czarnych artystów, muzyków, autorów i reżyserów.
  • Aplikacja Apple TV: w tym miesiącu temat „Essential Stories” w aplikacji Apple TV „podkreśli wielowymiarowość Czarnej rodziny i jej reprezentację na ekranie”, według Apple. Pojawi się również nowa zawartość od Oprah Winfrey.

Komunikat prasowy Apple zawiera szczegółowe informacje na temat tego, co będzie dostępne w produktach i usługach Apple w lutym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx