niedziela, 25 września

Użytkownik Twittera @DongleBookPro udostępnił dziś zdjęcia prototypowego Maca mini pierwszej generacji z wbudowaną stacją dokującą dla iPoda nano.

Zdjęcia przedstawiają Mac mini pierwszej generacji z 30-stykowym wycięciem w górnej części dla iPoda nano. W innych kwestiach komputer wydaje się być praktycznie identyczny z wersją, która pojawiła się na rynku w 2005 roku. Tego typu stacje dokujące były wówczas częściej spotykane w głośnikach, takich jak iPod Hi-Fi firmy Apple, który został wydany w 2006 roku.

30-stykowe złącze nigdy nie było bezpośrednio wdrażane na komputerach, a do synchronizacji był wymagany kabel. Dlatego intrygujące jest odkrycie, że Apple poważnie rozważał dodanie stacji dokującej iPoda do komputera Mac, począwszy od Mac mini w 2005 roku.

Według użytkownika Twittera, który udostępnił te zdjęcia, projekt został wewnętrznie porzucony, zanim ujrzał światło dzienne. Biorąc pod uwagę, że rozmiar i kształt iPoda nano zmieniał się konsekwentnie na przestrzeni lat, ten Mac mini byłby kompatybilny tylko z pierwszą i prawdopodobnie drugą generacją odtwarzacza muzyki.

@DongleBookPro regularnie publikuje obrazy niewydanych urządzeń i prototypów Apple. Na początku tego miesiąca ujawnił zdjęcia niewydanego prototypu iPoda touch pierwszej generacji z błyszczącym czarnym wykończeniem w stylu Mac Pro z 2013 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx