wtorek, 27 lutego

Apple rozpoczął dziś sprzedaż osobnego etui ładującego MagSafe ze złączem USB-C do słuchawek AirPods Pro 2, umożliwiając klientom posiadającym etui ładujące Lightning aktualizację do wersji USB-C.

Samodzielne etui USB-C do AirPods Pro kosztuje w sklepie internetowym Apple 499 złotych. Złożone dziś zamówienia na etui ładujące USB-C zostaną dostarczone do klientów w okresie od 3 stycznia, czyli już po świętach Bożego Narodzenia.

Apple wprowadził we wrześniu nową wersję słuchawek AirPods Pro 2 z etui ładującym USB-C, ale wówczas nie było możliwości zakupu samego etui USB-C. Klienci posiadający AirPods Pro 2 ze złączem Lightning nie mieli możliwości aktualizacji, ale ci, którzy chcą mieć możliwość ładowania wszystkich swoich urządzeń przez USB-C, mogą teraz zapłacić 499 złotych za otrzymanie nowej wersji.

Etui ładujące USB-C jest kompatybilne z AirPods Pro drugiej generacji. Nadal oferuje również ładowanie MagSafe, podobnie jak model Lightning. Oprócz portu USB-C etui ładujące USB-C zapewnia również lepszą odporność na na pył, pot i wodę (klasa IP54).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx