poniedziałek, 27 maja

Apple uruchomił dziś trzecią część swojej corocznej promocji „Powrót do szkoły”, która po raz kolejny obowiązuje również w Polsce.

Studenci szkół wyższych i nauczyciele mogą otrzymać zestaw bezpłatnych słuchawek AirPods przy zakupie wybranych komputerów Mac i iPadów. Do kwalifikujących się urządzeń należą MacBook Air, MacBook Pro, 24-calowy iMac, Mac Pro, Mac mini, iPad Pro M1 i iPad Air. Tani iPad, iPad mini oraz iPhone nie kwalifikują się do promocji, ale wszystkie zakupy edukacyjne są dostępne po obniżonych cenach w dedykowanym sklepie dla edukacji.

Klienci Apple, którzy dokonają kwalifikującego się zakupu, mogą otrzymać AirPods drugiej generacji za darmo lub za dodatkową dopłatą wybrać AirPods z bezprzewodowym ładowaniem lub AirPods Pro. Studenci są również uprawnieni do zakupu AppleCare Protection Plan z 20-procentową zniżką.

Promocja „Powrót do szkoły” firmy Apple wymaga weryfikacji w ramach UNIDAYS w wielu krajach, przy czym pełne warunki są dostępne na stronach promocyjnych w witrynach Apple dla poszczególnych krajów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx