czwartek, 11 lipca

Podobnie jak w poprzednich latach, Apple wystartował dziś w Polsce i większości krajów Europy ze swoją coroczną promocją „Back to School”, oferując zniżki dla studentów i pracowników edukacji.

W Polsce studenci wyższych uczelni oraz nauczyciele mogą otrzymać kartę podarunkową Apple o wartości do 600 zł przy zakupie wybranych komputerów Mac i iPadów.

Apple oferuje kartę podarunkową o wartości 600 zł przy zakupie dowolnego nowego MacBooka Air, MacBooka Pro lub iMaca oraz kartę podarunkową o wartości 400 zł przy zakupie dowolnego nowego iPada Pro z czipem M4, iPada Air z czipem M2 lub Maca mini. Kartę podarunkową można wykorzystać na zakup produktów i akcesoriów Apple, aplikacji w App Store, subskrypcje usług takich jak Apple Music, iCloud+ i wiele innych.

Apple zapewnia standardowe zniżki dla studentów i nauczycieli, którzy mogą uzyskać niższe ceny na komputery Mac i iPady za pośrednictwem sklepu EDU w każdym kraju. Link do sklepu EDU można znaleźć w zakładce „Dla Edukacji” na dole strony internetowej regionalnego sklepu Apple. Studenci i nauczyciele mogą również skorzystać z 20% zniżki na usługę AppleCare+.

Z promocji Back to School w Polsce mogą korzystać obecni i nowo przyjęci studenci uczelni wyższych oraz ich rodzice, a także nauczyciele i pracownicy wszystkich typów szkół. Obowiązują limity liczby kupowanych produktów.

Promocja Back to School potrwa w Polsce do 21 października 2024 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx