piątek, 12 kwietnia

Według kolekcjonera prototypów znanego jako „Kosutami”, Apple stworzył prototypowe wersje etui do ładowania AirPods w pięciu różnych opcjach kolorystycznych pasujących do iPhone’a 7.

Zdjęcia opublikowane dziś na Twitterze pokazują obudowę AirPods pierwszej generacji w różowej kolorystyce. Nadal ma polerowane, błyszczące wykończenie, podobnie jak finalna wersja w kolorze białym. Wnętrze obudowy, jak i same słuchawki AirPods, nadal są białe.

Prototypy pochodzą z okresu, w którym Apple pracował nad iPhonem 7. Firma najwyraźniej opracowała prototypy AirPods w kolorze czarnym, żółtawym, różowym i czerwonym, aby pasowały do opcji kolorystycznych iPhone’a 7.. ‌iPhone‌ 7 był dostępny w kolorach Jet Black, Black, złotym, różowego złota i czerwonym (PRODUCT)RED.

Apple najwyraźniej opracował również fioletowy prototyp AirPods, aby pasował do niewydanej wersji iPhone’a 7 w kolorze fioletowym. Fioletowy był jedną z opcji kolorystycznych iPhone’a 7, o których mówiono około 2016 roku, a szereg ujawnionych zdjęć przedstawiających fioletową obudowę urządzenia pojawiło się po raz pierwszy w maju tamtego roku.

Mówi się, że Apple wycofał opcje kolorów AirPods na etapie testów walidacyjnych projektu (DVT) lub testów walidacyjnych produkcji (PVT), co sugeruje, że decyzja została podjęta na dość późnym etapie. Kosutami już wcześniej dostarczał informacji na temat prototypów Apple, takich jak „Magic Charger”.

Niektórzy użytkownicy od lat czekali na AirPods w różnych opcjach kolorystycznych. Podczas gdy Apple najwyraźniej rozważało oferowanie etui ładującego w różnych wersjach kolorystycznych, warto wiedzieć, że firma posunęła się nawet do prototypowania pięciu różnych opcji kolorystycznych urządzenia pasujących do iPhone’a. Obecnie AirPods Max są jedynymi AirPods oferowanymi w różnych wersjach kolorystycznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx