środa, 24 lipca

Zgodnie z nowym raportem Bloomberga, Apple rozważa możliwość zaprezentowania poglądu na nadchodzącego nowego Mac Pro na konferencji Worldwide Developers Conference w czerwcu tego roku.

Apple twierdzi, że pracuje nad profesjonalnym, wysokowydajnym, modularnym komputerem Mac Pro dla swoich użytkowników Pro, który będzie łatwy do rozbudowy i będzie zawierał komponenty do najbardziej intensywnych zadań systemowych.

Według źródeł, które rozmawiały z dobrze skomunikowanym dziennikarzem Bloomberga, Markiem Gurmanem, Apple „wewnętrznie rozważa podgląd na nową wersję zaawansowanego Mac Pro” na tegorocznym WWDC, chociaż wydaje się, że nie podjęto żadnej stanowczej decyzji.

Zdaniem Craiga Federighi i Phila Schillera, Apple dąży do tego, aby Mac Pro był najwyższej klasy komputerem stacjonarnym zdolnym do obróbki VR i produkcji kinowych najwyższej klasy. Firma Apple stworzyła również zespół „Pro Workflow”, który dostosuje komputery Mac Pro i inne produkty Apple do profesjonalnych użytkowników.

Oczekuje się, że modułowa stacja robocza zostanie dostarczona wraz z nadchodzącym monitorem pro firmy Apple, który jak sugerują plotki ma mieć wielkość 31,6-cala i rozdzielczość 6K dając „wyjątkową jakość obrazu” dzięki nowej technologii podświetlania podobnej do Mini LED.

Nadal nie wiadomo kiedy w 2019 roku miałby się pojawić Mac Pro, ale Apple obiecał tą datę premiery na początku 2018 roku. Jeśli będzie to schemat podobny do premiery ostatniego Mac Pro w 2013 roku, to powinniśmy rzeczywiście uzyskać pierwsze informacje na WWDC, które Apple planuje od 3 czerwca do 7 czerwca w San Jose w Kalifornii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx