poniedziałek, 27 maja

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple rozszerzył listę swoich dostawców iPhone’a 14, aby uniknąć potencjalnych niedoborów w łańcuchu dostaw, gdy rozpocznie się masowa produkcja urządzeń.

W serii tweetów Kuo informuje, że komponenty firmy SG Micro przeszły certyfikację jakości dla wysokiej klasy modeli iPhone’a 14, co oznacza, że chińska firma otrzymała zielone światło na dostarczanie komponentów do iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

SG Micro specjalizuje się w układach scalonych, a Apple wykorzysta swoje układy scalone do zarządzania energią w nadchodzących iPhone’ach. Kuo zauważa, że firma SG Micro po raz pierwszy dostarczy komponenty do wyższych modeli iPhone’a, co oznacza, że jej możliwości techniczne osiągnęły „poziom 1” wymagany do użytku w wysokiej klasy elektronice użytkowej.

Kuo poinformował niedawno, że niektóre komponenty iPhone’a 14, takie jak panele wyświetlaczy, borykają się z problemami w łańcuchu dostaw, ale analityk uważa, że niw wpłyną one znacząco na nadchodzącą masową produkcję modeli iPhone 14, które mają zostać ogłoszone we wrześniu.

Oczekuje się, że w ofercie pojawi się 6,1-calowy iPhone 14, 6,7-calowy iPhone 14 Max, 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max i w tym roku nie będzie żadnego modelu „mini”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx