sobota, 4 grudnia

Podczas WWDC w czerwcu Apple powiedział, że iOS 13 wprowadzi możliwość żądania od Siri odtwarzania rozgłośni radiowych z aplikacji takich jak iHeartRadio, TuneIn i Radio.com, ale wygląda na to, że opcja udostępniania jej jest jest już w toku przed wydaniem oprogramowania na jesieni.

Strona Macerkopf.de dziś rano poinformowała, że niektórzy użytkownicy w Niemczech odnoszą sukcesy, prosząc Siri o odtwarzanie krajowych stacji radiowych na żywo za pośrednictwem HomePods z najnowszym oficjalnym oprogramowaniem oraz za pośrednictwem Apple Music na urządzeniach z systemem iOS 12.

Nie jest jasne, jak daleko firma przygotowała grunt pod możliwość żądania od Siri odtwarzania radia w innych krajach, ale Apple twierdzi, że jesienią nastąpi oficjalna globalna premiera. Właściciele urządzeń Apple będą mieli do wyboru około 100 000 stacji radiowych.

Inne nowe funkcje przeznaczone dla HomePod tej jesieni to Handoff dla muzyki, podcastów i rozmów telefonicznych, a także indywidualne rozpoznawanie głosu dla maksymalnie sześciu użytkowników.

Apple twierdzi, że ta druga funkcja umożliwi spersonalizowane wrażenia odsłuchowe i osobisty dostęp do wiadomości, przypomnień, list i kalendarzy, a także możliwość wykonywania połączeń telefonicznych z kontaktów użytkownika.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x