sobota, 13 lipca

W tym tygodniu Apple odświeżył swój sklep internetowy, wprowadzając szereg nowych produktów i akcesoriów, w tym kontroler do gier Razer Kishi do iPhone’a, nowe bezprzewodowe podstawki ładujące i akumulatory firmy Mophie oraz nie tylko.

Stworzony we współpracy z Gamevice, Razer Kishi to dwustronny kontroler do gier, który można podłączyć do górnej i dolnej części iPhone’a. Kontroler podłącza się do złącza Lightning, dzięki czemu może być zasilany z iPhone’a, a nie z baterii, a to zapewnia również połączenie o niskim opóźnieniu.

Wyceniony na 499,95 złotych kontroler z certyfikatem Apple jest wyposażony w podkładkę kierunkową, dwie gałki, przyciski A-B-X-Y i wymienne gumowe uchwyty.

Wśród nowych produktów możemy znaleźć również bezprzewodową podstawkę ładującą 2 w 1 firmy Mophie do iPhone’a i Apple Watch, podstawkę do bezprzewodowego ładowania 3 w 1 do iPhone’a, Apple Watch i etui AirPods oraz kilka akumulatorów Powerstation.

Inne akcesoria dodane w tym tygodniu do sklepu internetowego Apple to butelka ze szczotkowanej stali nierdzewnej HidrateSpark, mobilny zestaw do kręcenia vlogów JOBY GorillaPod i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx