wtorek, 20 października

Digitimes donosi, że prawdopodobny i zapowiadany już od jakiegoś czasu iPad mini rozpocznie masową produkcję we wrześniu z docelową produkcją 4 milionów sztuk miesięcznie. Nadrzędnym celem jest podobno wypuszczenie nowego urządzenia jeszcze przed okresem świątecznym.

Czas ten jest zgodny z wcześniejszymi pogłoskami, że Apple rozkręci produkcję we wrześniu. iMore odnotował w maju, że Apple planuje premierę mniejszego iPada na październik z ceną docelową w okolicach 200 – 250 dolarów. iMore również informował, że iPad Mini ma zostać ogłoszony obok kolejnego iPhone’a na prawdopodobnym wydarzeniu medialnym 12 września.

Data 12 września wydaje się już być pewnym terminem wydarzenia medialnego firmy Apple i została zweryfikowana przez sporą liczbę publikacji. Czekamy jednak, aż Apple ogłosi ją oficjalnie.

Chociaż duża liczba wycieków części ujawniła już, czego możemy się spodziewać w następnym iPhone’ie, to wyciek części iPada mini był dość skąpy. Ten pozornie późny start produkcji mógł zostać celowo zaplanowany przez Apple, aby korespondować z ich wydarzeniem medialnym i zagłuszenia tak wiele przecieków na temat tego nowego urządzenia.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x