czwartek, 18 lipca

Zaledwie na pięć dni przed konferencją Apple Developers Worldwide, podczas której oczekuje się ogłoszenia nowych komputerów Mac, francuski portal internetowy Consomac odkrył w rosyjskojęzycznej bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej nowe wpisy, które wskazują na conajmniej pięć nowych modeli z systemem macOS Sierra.

Pięć nowych komputerów Mac zidentyfikowanych w modelach A1289, A1347, A1418, A1419 i A1481 to prawdopodobnie nowe 13-calowe i 15-calowe MacBooki Pro oraz nowy 12-calowy MacBook z niewielką szansą na nowy, ulepszony MacBook Air. Jednocześnie warto zauważyć, że te liczby różnią się od prefiksów AXX przypisywanych do obecnych modeli MacBooka, więc nic nie jest całkowicie pewne dopóki Apple ostatecznie ich nie ogłosi.

Oprócz nowych komputerów Mac, odkryte numery zawierają również nową klawiaturę bezprzewodową (model A1843) i cztery numery sklasyfikowane pod iOS 10 (A1671, A1709, A1670 i A1701) wskazując na możliwość wprowadzenia nowego modelu iPada Pro.

Wczoraj informowaliśmy, że zamówienia MacBooka Pro dokonane teraz w sklepie internetowym firmy Apple szacunkowo zostaną zrealizowane dopiero po 6-8 czerwca co sugeruje, że Apple jest w trakcie reorganizacji magazynów przed WWDC, gdy nowe komputery Mac zostaną ogłoszone. Oczekuje się, że notebooki otrzymają tylko ulepszenia wewnętrzne, w tym uaktualnienie do szybszych procesorów Kaby Lake firmy Intel.

Nowe notebooki prawdopodobnie zostaną ogłoszone na konferencji prasowej 5 czerwca w trakcie otwarcia WWDC, które ma się rozpocząć się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego czyli 19:00 czasu polskiego. Plotki sugerują również, że firma Apple mogłaby wykorzystać imprezę do wprowadzenia nowego głośnika Siri.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx