piątek, 19 lipca

Na zaledwie cztery dni przed rozpoczęciem Worldwide Developers Conference 2017, Apple rozpoczął dekorację McEnery Convention Center w San Jose, gdzie odbędzie się impreza.

Na zdjęciach udostępnionych na Twitterze Centrum Kongresowe zdobią banery, flagi i inne materiały reklamowe. Wygląd banerów firmy Apple wykorzystuje wzór identyczny jak na zaproszeniach prezentując widok z góry osób w kolorowych strojach. Grafika została stworzona przez artystę z Los Angeles Geoffa McFettridge’a.

Tegoroczne wydarzenie w San Jose to pierwsza konferencja Worldwide Developers Conference, która odbędzie się poza Centrum Moscone w San Francisco. Firma Apple spodziewa się, że będzie mogła obsłużyć około 5000 programistów, a setki inżynierów Apple będzie mogło odpowiedzieć na pytania i przeprowadzać sesje dotyczące rozwoju aplikacji.

Konferencja Worldwide Developers Conference rozpocznie się 5 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego kluczowym keynotem podczas którego firma Apple ma zamiar zaprezentować nowy iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4, tvOS 11 i kilka produktów, w tym nowe notebooki Mac, nowe iPady i być może głośnik Siri.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx