czwartek, 25 lipca

Domniemane przecieki związane z iPhone’em 8 w ostatnich tygodniach zaczęły pojawiać się coraz częściej. Mogliśmy już zobaczyć różne schematy i projekty obudów ochronnych, wizualizacje nowego modelu i wiele innych, a wszystko to sugeruje, że firma Apple sfinalizowała projekt smartfonu na dziesiątą rocznicę.

Wiele przecieków, które śledziliśmy w ciągu ostatnich kilku dni, oferowało niewiele szczegółów, poza tym o czym wiadomo już od dłuższego czasu w związku ze zbliżającym się urządzeniem OLED firmy Apple. Jednak kilka krążących online renderów może dać już jaśniejsze spojrzenie jak nowa słuchawka może wyglądać obok obecnych na rynku smartfonów.

Na powyższej wizualizacji pierwotnie opublikowanej przez iDrop News, „iPhone 8” z wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi jest widoczny między istniejącymi urządzeniami Apple, iPhone’em 7 i iPhone’em 7 Plus. Nowa słuchawka ma mieć 144 mm wysokości, 71 mm szerokości i 7,7 mm grubości, zgodnie z wypuszczonymi projektami i schematami. Są one porównywalne z istniejącymi wymiarami telefonu iPhone 7 o wymiarach 138,3 x 67,1 x 7,1 mm.

Inny wizualizacja przedstawiona poniżej pokazuje 5,8-calowego iPhone’a OLED między telefonami Galaxy S8 i S8 Plus. Urządzenia firmy Samsung mierzą odpowiednio 148,9 x 68,1 x 8,0 mm i 159,5 x 73,4 x 8,1 mm. Podsumowując, powyższe liczby sugerują, że przebudowany telefon Apple będzie nieco grubszy niż 4.7-calowy telefon iPhone 7, ale nie tak gruby jak Galaxy S8.

Ostatnie poważne plotki o tak zwanym „iPhone’ie 8” pojawiły się w zeszłym tygodniu, kiedy to donoszono, że dostawca Apple, firma TSMC, potwierdziła, że Apple z powodzeniem zintegrował czytnik rozpoznawania linii papilarnych Touch ID w wyświetlaczu OLED.

Nowy telefon ma zostać wydany jesienią wraz ze zmodernizowanymi wersjami „S” istniejących modeli iPhone’a. Inne funkcje flagowego telefonu mogą obejmować przedni aparat z podwójnym obiektywem i możliwościami 3D oraz jakąś formę ładowania bezprzewodowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx