piątek, 30 września

Firma Apple zarejestrowała nową domenę „PrivacyIsImportant.com”, zgodnie z rekordem WHOIS odkrytym przez serwis MacRumors. Zapisy wskazują, że Apple przejął domenę w poniedziałek.

Dane kontaktowe rekordu zawierają teraz nazwę firmy Apple Inc. jako organizacji, wraz z adresem, numerem telefonu i wiadomościami e-mail związanymi z domeną. Rejestratorem jest CSC, firma, która chroni nazwy domen dużych korporacji.

Nazwa domeny nie wskazuje jeszcze na aktywną stronę internetową, więc nie jest jasne, czy i jak Apple będzie z niej korzystać, ale z pewnością możliwe jest, że firma planuje kontynuować kampanię marketingową skoncentrowaną na prywatności zgodnie z mottem „To, co dzieje się na twoim iPhonie, zostaje na Twoim iPhone’ie”, które pojawiło się na billboardzie przed targami CES 219 w Las Vegas.

Firma Apple zawsze angażowała się w ochronę prywatności, co według niej jest „podstawowym prawem człowieka”, ale kampania marketingowa może pomóc uspokoić klientów w tym przekonaniu po tym, jak odkryto poważną lukę w zabezpieczeniach FaceTime, która pojawiła się pod koniec stycznia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx