wtorek, 28 listopada

iPhony z bateriami z rynku wtórnego wymieniane przez niezależne serwisy naprawcze mogą teraz korzystać z usług Autoryzowanych Serwisów Apple wynika z nowego dokumentu, który dotarł z trzech wiarygodnych źródeł i został po raz pierwszy ogłoszony przez francuski blog iGeneration.

To dość ważna i przełomowa informacja na temat napraw iPhone’a, ponieważ wcześniej autoryzowane serwisy Apple były instruowane, aby odmawiać obsługi jakiegokolwiek iPhone’a z baterią innej firmy, niezależnie od okoliczności.

Jeśli naprawa nie ma związku z baterią, autoryzowane serwisy są teraz instruowane, aby zignorować baterię innej firmy i kontynuować normalną obsługę, zgodnie z wewnętrznym dokumentem Apple. Może to obejmować naprawę wyświetlacza, płyty głównej, mikrofonów itp. z normalną opłatą.

Jeśli naprawa dotyczy samej baterii, autoryzowany serwis może teraz wymienić baterię innej firmy na oficjalną baterię Apple za standardową opłatą. Przed rozpoczęciem naprawy musi ona zostać rozładowana na mniej niż 60 procent naładowania.

Jeśli zakładki baterii iPhone’a są zerwane lub ich brakuje, albo jest nadmiar kleju, serwis może wymienić całego iPhone’a za koszt wymiany baterii według własnego uznania.

Zaktualizowane wytyczne weszły w życie w czwartek i powinny obowiązywać na całym świecie. Apple nadal będzie odrzucać swoje usługi dla iPhone’ów z wymienioną płytą główną, obudową, mikrofonami, złączem Lightning, gniazdem słuchawkowym, przyciskami głośności i uśpienia/wybudzenia, macierzy czujników TrueDepth i niektórych innych komponentów jeśli zostały przeprowadzone przez nieautoryzowane serwisy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx