poniedziałek, 6 lutego

Apple zarejestrował dzisiaj siedem niewydanych modeli komputerów Mac w Euroazjatyckiej bazie danych w tym A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182 i A2251. Wszystkie siedem modeli wydaje się być notebookami, ponieważ są one opisane jako „przenośne” komputery.

Wśród typowanych modeli jest 12-calowy MacBook, który z pewnością długo oczekuje już na aktualizację po ostatnim odświeżeniu w czerwcu 2017 roku. Prawdopodobne jest również ulepszenie specyfikacji MacBooka Air, ale jego ostatnie odświeżenie w październiku 2018 roku nie było jeszcze tak dawno.

Patrząc perspektywicznie, słyszeliśmy pogłoski o 16-calowym MacBooku Pro z całkowicie nowym wyglądem, który ma zostać wprowadzony jeszcze w tym roku. Biorąc jednak pod uwagę, że MacBook Pro został odświeżony kilka tygodni temu, model 16-calowy może się pojawić najwcześniej na jesieni. Apple od czasu do czasu organizuje konferencje poświęcone komputerom Mac w październiku, a było tak w 2018 i 2016 roku.

Takie zgłoszenia do Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej były zawsze zapowiedzią wielu nowych produktów Apple, w tym wielu komputerów Mac, iPhone’ów, iPadów, iPadów Pro, Apple Watch i słuchawek AirPods. Zgłoszenia są prawnie wymagane dla wszystkich zaszyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Rosji i wybranych innych krajach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx