czwartek, 11 sierpnia

mophie, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący producent akcesoriów do urządzeń mobilnych zaprezentowała dzisiaj nowe, uniwersalne rozwiązania do ładowania bezprzewodowego. Portfolio produktów mophie w tym obszarze uzupełnią ładowarka samochodowa charge stream vent mount, oraz stacje ładujące charge stream powerstation wireless icharge stream powerstation wireless XL. Do tej grupy rozwiązań należy zaliczyć również bazę charge stream pad mini.Rodzina produktów do ładowania bezprzewodowego zapewnia użytkownikom zawsze łatwy i szybki dostęp do energii w dowolnym miejscu.

Linia uniwersalnych bezprzewodowych produktów do ładowania firmy mophie zapewnia szybkie i wygodne bezprzewodowe ładowanie, zoptymalizowane dla smartfonów Apple, Samsung i innych urządzeń z obsługą Qi. Nowe produkty do ładowania mogą być używane w dowolnym miejscu i czasie np. w domu, w samochodzie, biurze, na zewnątrz podczas spotkania z przyjaciółmi oraz w podróży.

– Dzięki nowym produktom mophie użytkownicy mogą ładować swoje smartfony w sposób, w jaki preferują, czyli bezprzewodowo. – powiedział Gavin Slevin, Dyrektor Generalny, ZAGG International. – Nowa linia produktów pozwala swobodnie uzupełnić energię w smartfonie. Wkraczając w nową erę bezprzewodowego ładowania, cieszymy się, że dajemy naszym klientom wolność, komfort i bezpieczeństwo, co wiąże się z posiadaniem w pełni naładowanego urządzenia. – dodał.

Ładowarka samochodowa charge stream vent mount

Ładowarka charge stream vent mount umożliwia użytkownikom swobodne korzystanie z bezprzewodowego ładowania w większości samochodów dzięki czteropunktowemu mocowaniu, dzięki któremu urządzenie z łatwością można umieścić w otworach wentylacyjnych. Jego unikalna konstrukcja pozwala na współpracę z praktycznie każdym smartfonem z obsługą Qi, niezależnie od wielkości.

Urządzenia mobilne można z łatwością wprowadzać i usuwać z bazy, a gumowane ramiona zapewniają bezpieczny, antypoślizgowy uchwyt. Smartfon w bazie może pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Ładowarka charge stream vent mount w zapewnia do 10 W mocy i jest zoptymalizowana pod kątem zarówno szybkiego ładowania urządzeń Apple (7,5 W), jak i Samsung (9 W). Urządzenie zawiera dwie opcje montażu – na desce rozdzielczej lub konsoli, adapter samochodowy Quick Charge 2.0 i kabel USB-A na micro USB o długości 8 m.

Stacje ładujące charge stream powerstation wireless i charge stream powerstation wireless XL

Bazy ładujące charge stream powerstation wireless i charge stream powerstation wireless XL zostały zaprojektowane jako tradycyjna bezprzewodowa podstawka ładująca, z której użytkownik może skorzystać, gdy znajduje się w pobliżu gniazdka ściennego i oraz baza, która zapewnia przenośne bezprzewodowe ładowanie urządzeń obsługujących Qi z prędkością do 5 W, np. gdy użytkownik jest w drodze. Obudowa urządzenia jest smukła i miękka w dotyku.

Stacje charge stream powerstation wireless o mocy 6,040 mAh i charge stream powerstation wireless XL a o mocy 10 000 mAh, zapewniają odpowiednio do 34 i 48 godzin dodatkowej energii.  Ładować w nich można smartfony lub inne urządzenia USB, na przykład tablety. Aby rozpocząć ładowanie wystarczy nacisnąć przycisk wskaźnika LED. Port USB-A o mocy 10 W umożliwia jednoczesne szybkie ładowanie drugiego urządzenia. Potrójnie testowane, certyfikowane baterie litowo-polimerowe zapewniają najwyższą wydajność i bezpieczną pracę.

Inne cechy produktów mophie charge

  • Kompatybilność z cienkimi etui:produkty mophie z linii ładowania bezprzewodowego mogą ładować urządzenia w etui o grubości do 3 mm.
  • Funkcjonalny design: niskoprofilowa, kompaktowa i cienka obudowa produktów do ładowania bezprzewodowego zapewnia ich wysoką funkcjonalność. Gumowane podkładki chronią przed zadrapaniami i zapewniają, że telefon pozostaje na miejscu, aby ładowanie mogło odbywać się bez żadnych zakłóceń.

Ceny i dostępność:

Nowe, uniwersalne produkty do ładowania bezprzewodowego będą dostępne jesienią na stronie internetowej mophie.com oraz w wiodących sieciach handlowych w następujących sugerowanych cenach detalicznych:

  • Ładowarka samochodowa charge stream vent mount – 59,95 € / 54,95 £ – około 260 złotych
  • charge stream powerstation wireless –79,95 € / 69,95 £ – około 340 złotych
  • charge stream powerstation wireless XL – 99,95 € / 89,95 £ – około 430 złotych
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx