wtorek, 23 lipca

Wraz z oficjalną premierą Apple Watch Ultra, Apple udostępnił dokument wsparcia dotyczący nowej aplikacji Głębokość, która jest dostępna wyłącznie dla tego zegarka. Aplikacja Głębokość jest przeznaczona do nurkowania rekreacyjnego, dostarczając informacji o temperaturze wody, bieżącej głębokości, maksymalnej głębokości i nie tylko. Apple Watch Ultra może być używany do nurkowań na głębokość do 40 metrów.

Apple ostrzega, że aplikacja Głębokość nie jest komputerem nurkowym i nie może dostarczać informacji o przystankach dekompresyjnych ani analizie gazów. W sytuacjach, w których awaria Apple Watch Ultra może prowadzić do śmierci lub obrażeń ciała, Apple sugeruje użycie dodatkowego głębokościomierza i timera. Apple zaleca ponadto, aby Apple Watch Ultra był używany wyłącznie przez przeszkolonych nurków przestrzegających protokołów bezpieczeństwa i nurkowania z partnerem.

Dokument pomocy technicznej opisuje, jak korzystać z aplikacji Głębokość, którą można ustawić tak, aby uruchamiała się automatycznie, gdy Apple Watch Ultra zostanie zanurzony w wodzie o głębokości jednego metra lub większej. Po uruchomieniu aplikacji Głębokość Apple Watch Ultra włączy blokadę wody, aby zapobiec aktywacji ekranu, a sesję można zakończyć, naciskając i przytrzymując cyfrową koronę.

Aplikacja Głębokość na koniec sesji nurkowej zapewni skonsolidowane podsumowanie nurkowania, informując użytkowników o długości nurkowania, zakresie temperatury wody i maksymalnej głębokości.

Apple udostępnił również nowy dokument pomocy technicznej, który opisuje wszystko, co może zrobić nowa aplikacja Kompas, podkreślając, jak korzystać z funkcji Backtrack i Waypoint, a także zawiera informacje o zalecanym zakresie temperatur dla różnych aktywności Apple Watch Ultra.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx