sobota, 20 kwietnia

Wraz z faktem, że AirPods Pro drugiej generacji zaczynają docierać do pierwszych klientów pojawiają się nowe ciekawostki z nimi związane. Okazuje się, że etui ładujące MagSafe może przesyłać stan ładowania do widżetu baterii iOS, nawet gdy słuchawki AirPods nie są w nim umieszczone.

W przypadku innych modeli AirPods, w tym AirPods Pro pierwszej generacji, użytkownicy muszą umieścić słuchawki w etui ładującym, aby uzyskać odczyt stanu baterii samego etui. W przypadku AirPods Pro 2 widżet baterii pokaże teraz stan zarówno etui ładującego, jak i słuchawek AirPods, niezależnie od tego, czy słuchawki są w etui.

Etui AirPods Pro 2 posiada wbudowany układ U1, który umożliwia funkcję Znajdź z precyzyjnym wyszukiwaniem, dzięki czemu można je dokładnie zlokalizować. Wydaje się zatem prawdopodobne, że układ U1 umożliwia etui ładującemu przesyłanie stanu baterii w ultraszerokopasmowym paśmie wysokiej częstotliwości, zamiast polegać na połączeniu Bluetooth za pośrednictwem AirPods.

Słuchawki AirPods Pro 2 trafiły dziś do oficjalnej sprzedaży za 1449 złotych i można je zamówić zarówno w oficjalnym sklepie internetowym Apple jak i w klepach stacjonarnych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx