środa, 17 kwietnia

Wraz z wydaniem iOS 15.0.1 1 października firma Apple przestał podpisywać iOS 15.0, poprzednio dostępną wersję iOS, która została wydana publicznie 20 września. Oznacza to tym samym, że nie jest już możliwy powrót do tej wersji systemu.

Apple w zeszłym tygodniu przestał również podpisywać iOS 14.8, co oznacza, że iOS 15.0.1 jest obecnie jedyną publicznie dostępną wersją iOS, a osoby, które zaktualizowały urządzenie do iOS 15 nie mogą już wrócić do iOS 14.

Apple rutynowo przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po pojawieniu się nowych wersji, aby zachęcić klientów do aktualizowania swoich systemów operacyjnych.

iOS 15.0 to główna aktualizacja wprowadzająca tryb skupienia, Live Text, iCloud+, zmiany w Safari i wiele więcej, a szczegóły dotyczące nowości znajdziecie tutaj.

iOS 15.0.1 wprowadził poprawkę błędu, który uniemożliwiał użycie uwierzytelnionego zegarka Apple Watch do odblokowania modelu iPhone 13 podczas noszenia maseczki na twarzy. Rozwiązano również błąd, który mógł powodować, że aplikacja Ustawienia nieprawidłowo wyświetlała alert o zapełnieniu pamięci.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx