wtorek, 18 czerwca

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple Watch Series 7, Apple kończy sprzedaż i wycofuje Apple Watch Series 6, wprowadzony we wrześniu ubiegłego roku.

Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży Apple Watch Series 7 Apple usunął serię 6 ze swojej strony internetowej, nie oferując już tego modelu do zakupu. W ofercie zegarków od Apple jest obecnie dostępny ‌Apple Watch Series 7‌ i pozostawiony Apple Watch SE oraz wciąż najtańszy w ofercie Apple Watch Series 3.

Apple ogłosił serię 7 na początku ubiegłego miesiąca, ale nie podał konkretnej daty dostępności do początku tego tygodnia. Pomiędzy ogłoszeniem serii 7 a zamówieniami w przedsprzedaży Apple wciąż sprzedawał Apple Watch Series 6 na swojej stronie internetowej, ale wiele modeli było niedostępnych i wyprzedanych.

Jeśli nie zależy Wam na najnowszym modelu 7 a szukacie dobrego zegarka Apple Watch, który będzie Was służył przez kilka lat to warto rozejrzeć się za modelami serii 6, które są jeszcze na magazynach, a które będą teraz sprzedawane w niższych cenach. Tak czy inaczej warto się spieszyć gdyż wraz z zakończeniem produkcji przez Apple mogą one szybko zginąć ze sklepów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx