sobota, 2 lipca

MacBook Pro koncepcja

W ostatnich tygodniach, Apple rozpoczął wysyłanie ankiet do użytkowników MacBooka Pro z prośbą o wyrażenie swojej opinii przede wszystkim o gnieździe słuchawkowym. Jedno z pytań pojawiło się w internecie a pytanie brzmi dokładnie: „Czy kiedykolwiek korzystałeś z portu słuchawkowego w MacBooku Pro z wyświetlaczem Retina?”

Na Twitterze pojawiło się kilka innych doniesień od użytkowników, którzy zostali poproszeni o odpowiedź na to samo pytanie na temat gniazda słuchawkowego, co sugeruje, że Apple bada możliwość usunięcia gniazda słuchawkowego w przyszłej wersji MacBooka Pro. Apple wyeliminował gniazdo słuchawkowe z iPhone’a, więc miałoby sens, aby ten trend był kontynuowany w innych produktach.

applemacbookprosurveyquestion

Apple zadał również pytanie o baterie i inne porty, w tym czytnik kart SD. Kolejne pytanie brzmi „W jaki sposób przesyłasz zdjęcia z aparatu cyfrowego lub telefonu do komputera MacBook Pro z wyświetlaczem Retina?”

Bazując na wyciekach obudowy MacBooka Pro, nadchodzący MacBook Pro będzie posiadał cztery porty USB-C i gniazdo słuchawkowe, a Apple zrezygnuje z wszystkich pozostałych portów na komputerze. Jeśli obudowa jest rzeczywiście prawdziwa, to maszyna nie będzie zawierała gniazda kart SD, portu HDMI, portu USB-A czy połączenia MagSafe.

Konstrukcja MacBooka Pro, który ma się pojawić w tym roku została już prawdopodobnie sfinalizowana przed jego wydaniem, więc Apple prawdopodobnie będzie z niej nadal korzystał przez kilka lat. Zatem usunięcie gniazda słuchawkowego nie jest chyba czymś, o co użytkownicy MacBooka Pro mogą się martwić w dającej się przewidzieć przyszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Grycki
Michał Grycki
5 lat temu

Usuwanie portu HDMI to glupota, kolejna przejsciowka?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx