poniedziałek, 15 lipca

iTunes Festival 2013

Apple ogłosił swój coroczny festiwal iTunes Festival odbywający się w Londynie. Impreza trwa cały miesiąc i polega na codziennych koncertach, które w tym roku odbędą się w Roundhouse we wrześniu. Pełen harmonogram występów jest jeszcze ustalany, ale Apple ujawnił, że na scenie na pewno pojawi się m.in. Justin Timberlake, Thirty Seconds to Mars, Jack Johnson i Jessie J.

„Tegoroczny iTunes Festiwal jest najlepszym w historii z niesamowitym składem światowych gwiazd i nowych artystów”, powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. „Melomani na całym świecie będą mogli oglądać ten niesamowity miesiąc muzyki, czy to w Londynie w Roundhouse czy na swoich urządzenia z systemem iOS. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wielu znanych artystów stanie się częścią tegorocznego lineup’u.”

Darmowe bilety na koncerty są dostępne za pośrednictwem iTunes w systemie loteryjnym, a wielu partnerów medialnych w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Kanadzie, Europie, Japonii i Meksyku będą rozdawać bilety w ramach akcji promocyjnych. Koncerty będą również transmitowane przez aplikację iOS, iTunes na komputerze i Apple TV.

Apple wypuszcza też serię z występów na żywo każdego artysty w formie EP’ek dostępnych każdego roku za pośrednictwem iTunes Store.

Firma Apple tradycyjnie sponsoruje iTunes Festival każdego roku w lipcu od jego powstania w 2007 roku, ale w zeszłym roku przeniosła festiwal na wrzesień i zdecydowała się trzymać tego planu w 2013 roku. Więcej szczegółów na temat koncertu i harmonogramu występów zostaną opublikowane w najbliższych tygodniach i miesiącach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx