sobota, 20 kwietnia

Apple oficjalnie oddał dziś w ręce użytkowników nowy wygląd strony Cloud.com po kilku tygodniach testów beta. Strona zawiera teraz kolorową tapetę z kafelkami przeznaczonymi dla konta Apple ID i aplikacji Apple, takich jak Zdjęcia, Poczta, iCloud Drive, Kalendarz i Notatki.

Jest też jeden zbiorczy kafelek z ikonami dodatkowych aplikacji takich jak Znajdź, Pages, Numbers, Keynote i innych.

Stronę można dopasować pod siebie, a użytkownicy mogą wybrać, które aplikacje pojawiają się na górze strony i są widoczne od razu po zalogowaniu a które są mniej istotne i mogą je widzieć niżej. Można również całkowicie usunąć dany kafelek. U dołu strony wyświetla się plan przestrzeni dyskowej iCloud oraz jej wykorzystanie, a także łącze umożliwiające odzyskanie ostatnio usuniętych plików z usługi iCloud Drive i innych aplikacji.

Na górnym pasku menu użytkownicy mogą kliknąć lub dotknąć znaku plus, aby utworzyć nową wiadomość e-mail, notatkę, wydarzenie w kalendarzu i nie tylko. Menu zapewnia również dostęp do ustawień funkcji iCloud+, takich jak Ukryj mój e-mail, przekazywanie prywatne iCloud i prywatny monitoring w HomeKit.

Przeprojektowana strona iCloud.com zapewnia więcej informacji na stronie głównej, które możemy przejrzeć jednym rzutem oka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx