niedziela, 23 czerwca

Apple udostępnił dzisiaj zwiastun swojego nowego, nadchodzącego serialu „Połączenia oczekujące”, opowiedzianej w całości w 12-minutowych rozmowach telefonicznych. Serial będzie angielską adaptacją francuskiej serii o tej samej nazwie, którą stworzył Timothée Hochet.

Apple opisuje „Połączenia oczekujące” jako „przełomowe, wciągające doświadczenie telewizyjne, które po mistrzowsku wykorzystuje tylko dźwięk i minimalną abstrakcyjną wizualizację, aby opowiadać mrożące krew w żyłach historie”. Serial będzie kroniką „tajemniczej historii grupy nieznajomych, których życie pogrąża się w chaosie w przeddzień apokaliptycznego wydarzenia”.

Apple dodaje również:

Wszystkie dziewięć 12-minutowych odcinków, które powstają w ogólnoświatowym modelu binge, są opowiadane za pomocą serii rozmów telefonicznych, które wykorzystują ostry tekst, fascynujący talent głosowy i grafikę, aby pomóc w transkrypcji mrocznych dramatycznych rozmów na ekranie. Te powiązane scenariusze przenoszą widzów w znane sytuacje, które szybko stają się surrealistyczne dzięki ekscytującym i przerażającym chwilom. Z udziałem Lily Collins, Rosario Dawson, Marka Duplassa i innych, Calles udowadnia, że prawdziwy terror tkwi w interpretacji tego, czego nie widzą na ekranie, oraz w niepokojących miejscach, w które może zabrać ich wyobraźnia.

W serialu wystąpią Lily Collins, Nick Jonas, Pedro Pascal, Rosario Dawson, Mark Duplass, Riley Keough i inni. Apple twierdzi, że wszystkie dziewięć 12-minutowych odcinków zostanie wypuszczonych w Apple TV+ 19 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx