wtorek, 27 lutego

reklama iPad Pro

Apple wypuścił nową reklamę iPada Pro zatytułowaną ” A Great Big Universe”. Reklama ukazuje szczegółowe spojrzenie na układ słoneczny, który powiększa się aby pokazać, że w rzeczywistości jest on wyświetlany na wyświetlaczu Retina iPada Pro. Według The Verge, reklama miała swoją premierę w telewizji podczas Monday Night Football.

Nowa reklama iPada Pro pojawia się przed rozpoczęciem przyjmowania przez Apple zamówień na to urządzenie. W poniedziałek Apple ogłosił, że zlecenia on-line ruszą w środę, 11 listopada, a iPad Pro dostępny będzie w sklepach pod koniec tygodnia.

https://www.youtube.com/watch?v=4AZR8a5XVSs

Ceny iPada Pro jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom zaczynają się od 3999 za model z pamięcią 32GB posiadający tylko Wi-Fi. Model 128 GB Wi-Fi będzie dostępny za 4699 złotych a model 128GB Wi-Fi + 3G będzie dostępny za 5299 złotych. IPad Pro będzie dostępny w trzech kolorach: kosmicznym szarym, srebrnym i złotym.

Apple będzie również oferował klientom dodatkowe akcesoria Apple Pencil i Smart Keyboard, dwa dodatki, które są przeznaczone do stosowania z iPadem Pro. Apple Pencil ma kosztować  479 złotych, z kolei Smart Keyboard to wydatek 779 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx