poniedziałek, 27 maja

appletvupdate

Firma Apple wydała pierwszą aktualizację tvOS, nowego systemu operacyjnego, który napędza czwartą generację Apple TV. tvOS 9.0.1 jest niewielką aktualizacją, która prawdopodobnie zawiera poprawki błędów i aktualizacje wydajności w celu rozwiązania problemów wykrytych od czasu uruchomienia tvOS 30 października.

Nową aktualizację 9.0.1 można pobrać poprzez system aktualizacji over-the-air w Ustawieniach aplikacji na Apple TV, przechodząc do zakładki System -> Uaktualnienia.

Apple nie dostarczył informacji o aktualizacji dla tvOS 9.0.1, więc dokładne informacje na temat nowości nie są jeszcze znane. Wszelkie odkrycia, które się pokażą, zostaną dodane do tego postu.

tvOS 9.0.1 pojawia się równolegle z testowaną przez Apple pierwszą poważną aktualizacją systemu operacyjnego, tvOS 9.1. Apple do tej pory udostępnił pierwszą wersję beta tvOS 9.1 dla programistów. W informacjach do tego wydania wskazał na kierunek doskonalenia połączeń sieciowych i przewijania. tvOS 9.1 pojawia się również z obsługą wyszukiwania przez Siri w Apple Music.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx