czwartek, 18 kwietnia

Apple udostępnił niedawno krótki film dokumentalny o kulturze kulinarnej singapurskich sprzedawców, który został nakręcony w całości na iPhonie 13 Pro.

Film prezentuje dwa stoiska z jedzeniem rywalizujące między sobą wersją ryżu z kurczakiem, popularnym daniem w strefach gastronomicznych na świeżym powietrzu, znanych jako centra straganiarzy w Singapurze. Dokument przedstawia funkcje aparatu iPhone’a 13 Pro, takie jak tryb kinowy i wideo poklatkowe.

„W maleńkich kuchniach ścierają się wielkie ambicje, a wszystko to w imię ulubionego dania ulicznego Singapuru — ryżu z kurczakiem” — czytamy w opisie wideo. „Apple przedstawia film dokumentalny o dumie i przekonaniu ulicznych gastronomów, którego akcja rozgrywa się na tle słynnego Maxwell Food Centre.”

Apple udostępnił również towarzyszący film, który przedstawia zakulisowe spojrzenie na to, jak przy pomocy iPhone’a 13 Pro został nakręcony ten dokument.

Wszystkie cztery modele iPhone’a 13 są wyposażone w nowy tryb kinowy, który pozwala użytkownikom nagrywać wideo z małą głębią ostrości i automatyczną zmianą ostrości między obiektami, a modele iPhone 13 Pro są również wyposażone w tryb makro do zbliżeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx