środa, 29 listopada

30 lat Mac_film

24 stycznia Apple świętował 30 rocznicę komputera Mac. Oprócz specjalnej, okazjonalnej strony internetowej dziesięć dni później, firma opublikowała film nagrany w związku z tą rocznicą. Film został nakręcony przy użyciu iPhone’a i edytowany na komputerze Mac, pokazując jak obietnica komputera Mac została spełniona przez wprowadzenie „technologii w ręce ludzi.”

Wyprodukowany przez wieloletnią agencję reklamową Apple TBWA\Chiat\Day pod przewodnictwem Lee Clow, film „24.01.14” zawiera materiał z 10 krajów na 5 kontynentach. Film został wyreżyserowany przez Jake’a Scott’a, syna słynnego reżysera Ridleya Scotta, który stał za kultową reklamą Apple „1984”. Prezentuje on obecną generację produktów Apple, które używane są przy projektowaniu mody, występach muzycznych i nie tylko.

https://www.youtube.com/watch?v=zJahlKPCL9g

24 stycznia 1984 roku, firma Apple wprowadziła komputer Macintosh. Wraz z nim także obietnicę, że moc technologii przekazana w ręce każdego może zmienić świat. W dniu 24 stycznia 2014 r. wysłaliśmy 15 operatorów kamer na cały świat, aby pokazać, jak ta obietnica stała się rzeczywistością.

Od wschodu słońca w Melbourne do zmierzchu w Los Angeles, dokumentowali oni ludzi, którzy robią niesamowite rzeczy z produktami Apple. Nagrali ponad 70 godzin materiału – cały za pomocą iPhone’a 5S. Następnie został on edytowany i zmontowany z oryginalną ścieżką dźwiękową. Dzięki mocy komputera Mac i innowacji które zainspirowały, wysiłek, który zazwyczaj trwa miesiące został osiągnięty w ciągu kilku dni.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oskar
Oskar
9 lat temu

Cudne :’) Tak jak wszystkie reklamy firmy Apple. 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx