poniedziałek, 24 czerwca

MacBook Air 2014

Apple zaprezentuje cieńszego MacBook’a pod koniec tego roku lub na początku przyszłego roku, wynika z nowego raportu Digitimes. Powołując się na źródła w łańcuchu dostaw w Tajwanie, raport stwierdza, że ​​produkcja komponentów w małych ilościach już się rozpoczęła. Apple ma ponoć również zaprzestać produkcji 13-calowych Macbook’ów Pro bez Retiny z końcem roku 2014.

Raport w zeszłym miesiącu twierdził, że dalsze opóźnienia nowych procesorów Broadwell Intela może powodować, że Apple przesunie wydanie swojego 12-calowego MacBooka na końcówkę 2014 roku lub na początek 2015 roku. Mówi się, 12-calowy MacBook ma być wyposażony w wyświetlacz Retina i może być następcą MacBook’a Air lub dołączyć do aktualnej linii modeli 11-calowych i 13-calowych.

Poprzedni raport w czerwcu stwierdził, że Apple rozpocznie produkcję 12-calowego MacBook’a Air w trzecim kwartale tego roku, a za jego montaż będzie odpowiedzialna Quanta Computer. 12-calowy MacBook Air ma być wizualnie podobny do obecnych modeli 11-calowych i 13-calowych, ale wyposażony w wyświetlacz Retina i posiadać wewnętrzne zmiany różnych elementów.

Pierwsze wzmianki o 12-calowym MacBooku Air pojawiły się za sprawą analityka DisplaySearch w październiku 2013 roku. Raport został szybko potwierdzony przez wiarygodnego Ming-Chi Kuo. W marcu na chińskim forum pojawiły się kolejne wzmianki, o pojawieniu się we wrześniu nowego, cienkiego, 12-calowego MacBook’a, który będzie pozbawiony wentylatora i wyposażony w przeprojektowany trackpad. 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx