sobota, 15 czerwca

Firma SAD, właściciel salonów iSpot Apple Premium Reseller, otworzyła w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Domach Towarowych Centrum, własne centrum serwisowe sprzętu Apple.

Serwis spełnia restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Authorised Service Provider. Gwarantuje on, że usługi są wykonywane przez certyfikowany, wykwalifikowany i doświadczony personel. Czas diagnozy usterki skrócony jest do minimum, naprawy wykonywane są na bazie oryginalnych części sprowadzanych z magazynów Apple, a na naprawiony sprzęt serwis udziela gwarancji.

Serwis przy Marszałkowskiej świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Mogą z nich skorzystać osoby, które wcześniej nabyły sprzęt w salonach iSpot Apple Premium Reseller, jak również Ci, którzy zakupili urządzenie marki Apple w innym punkcie. Sprzęt można dostarczyć osobiście lub przy pomocy kuriera korzystając zestrony: https://serwis.sad.com.pl. Za diagnostykę i naprawę urządzenia objętego gwarancją klient nie ponosi żadnych kosztów. Pozostałe osoby mogą skorzystać z naprawy w atrakcyjnej cenie. Klienci, którzy zakupili sprzęt w sieci salonów iSpot Apple Premium Reseller lub w sklepie internetowym www.ispot.pl otrzymują bezpłatnie na czas naprawy sprzęt zastępczy. Pozostałe osoby mogą wypożyczyć sprzęt za niewielką opłatą.

Ponadto serwis świadczy szereg dodatkowych usług serwisowych: takich jak: usługa door-to-doo, która umożliwia klientowi oddanie produktu do serwisu bez wychodzenia z domu. Status naprawy można śledzić na stronie https://serwis.sad.com.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numer 801 802 882.

Stacjonarny punkt serwisowy przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Domach Towarowych Centrum w Warszawie czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach: poniedziałek- sobota w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00- 20:00.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Włodarczyk
Marek Włodarczyk
9 lat temu

jak na pierwszy taki serwis w PL i w Warszawie wybrali bardzo dobrą lokalizację co na pewno przyczyni się do dużej popularności tego punktu

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx