sobota, 2 marca

Plotki o tym, że Apple zamierza wypuścić nowy Apple TV, krążą już od jakiegoś czasu, a główną jego cechą ma być mocniejszy procesor do gier i ogólną poprawę wydajności.

Jednak oprócz nowego potężnego chipa, nowe dowody wskazują na potencjalnego nowego pilota do Apple TV, który będzie również sprzedawany w zestawie.

Według doniesień 9to5Mac, powołującego się na osoby zaznajomione z planami Apple, firma opracowuje nowy pilot Apple TV pod kryptonimem „B519”, który różni się od obecnego kryptonimu „B439” dla istniejącego pilota. Nie podano szczegółowych informacji na temat tego, czego można się spodziewać po nowym pilocie; jednak 9to5Mac uważa, że zmiany będą „znaczące”.

Ostatni raz, kiedy Apple zaktualizował pilota, miało miejsce przy wprowadzeniu ‌Apple TV‌ 4K w 2017 roku, kiedy firma dodała białą ramkę wokół przycisku Menu. Jednak pilot pozostał niezmieniony od tamtej pory, a jego smukła konstrukcja i brak fizycznych przycisków nawigacyjnych nadal dzieli użytkowników.

W systemie tvOS 14.5 beta firma Apple zmieniła nazwę pilota z „Siri Remote” na „‌Apple TV‌ Remote” w wielu miejscach w całym systemie. Ogólnosystemowa zmiana nazewnictwa może wskazywać, że nowy pilot będzie mniej koncentrował się na Siri i zamiast tego będzie zaprojektowany w oparciu o bardziej tradycyjną nawigację po treściach i inne funkcje telewizora.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx