sobota, 20 kwietnia

Adobe ogłosił dziś wprowadzenie nowego pakietu aplikacji na iPada w skład którego wchodzą Photoshop, Illustrator, Fresco, Spark Post i Creative Cloud za połowę ceny.

W nowym poście na blogu Adobe przedstawił swoją wizję przyszłości twórczej produktywności na iPadzie, wyjaśniając, że „połączenie iPada i niezwykle precyzyjnego Apple Pencil zapewnia naturalny, intuicyjny i znajomy interfejs, w zasadzie odzwierciedlający sposób, w jaki większość z nas zaczęła tworzyć, za pomocą ołówka lub kredki na papierze”.

Aby zachęcić użytkowników zainteresowanych zaangażowaniem się w mobilną kreatywność przy użyciu pojedynczych aplikacji Adobe na iPadzie, firma oferuje teraz nowy pakiet Adobe – projektowanie mobilne dla iPada.

Pakiet obejmuje programy Photoshop, Illustrator, Fresco, Spark Post i aplikację Creative Cloud, a także dostęp do usług takich jak Adobe Fonts, Behance i Portfolio, a także 100 GB przestrzeni dyskowej, a wszystko to za 72,99 złotych miesięcznie lub 729,99 złotych rocznie. Jest to 50% zniżki od całkowitej ceny aplikacji subskrybowanych oddzielnie. Klienci mogą pobrać pakiet bezpośrednio z App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx