poniedziałek, 6 lutego

Według Jona Prossera, Apple pracuje nad limitowaną wersją swoich inteligentnych okularów do rozszerzonej rzeczywistości, które mają wyglądać jak okrągłe, bezramkowe okulary, z których słynął Steve Jobs.

Prosser, który prowadzi na YouTubie swój kanał Front Page Tech i który w ostatnich tygodniach dzielił się wieloma plotkami o Apple, wspomniał o tych szczegółach w najnowszym podcaście Cult of Mac.

Prosser mówi, że wersja inteligentnych okularów „Apple Glass”, w której pracuje Apple, „Steve Jobs Heritage” będzie podobna do złotego zegarka Apple, który był dostępny, gdy po raz pierwszy wprowadzono „Apple Watch”.

Prosser twierdzi, że limitowana edycja inteligentnych okularów „Steve Jobs Heritage” powstanie na wzór złotych modeli zegarków Apple Watch, które były dostępne wraz z premierą pierwszej generacji Apple Watch.

Według Prossera, inteligentne okulary Apple będą dostępne w różnych stylach, a „Heritage Edition” będzie specjalną wersją przez określony czas. Powiedział, że nie wie, z jakiego materiału zostanie wykonana edycja specjalna, ani ile będzie ona kosztować.

Prosser powiedział także, że widział prototypową wersję inteligentnych okularów (model z limitowanej edycji) i nazwał je „eleganckimi jak diabli”, podobnymi do pary klasycznych Ray-Ban Wayfarers lub okularów, które nosi Tim Cook.

Na początku tego tygodnia Prosser poinformował, że inteligentne okulary Apple będą nazywane „Apple Glass”, mimo że Google już przed laty używał nazwy „Glass” w Google Glass. Okulary będą wyceniane od 499 dolarów a za dodatkową opłatą będą mogły mieć wbudowane soczewki korekcyjne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx