wtorek, 23 lipca

Apple pracuje nad nowym Mac Studio, który prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2024 roku twierdzi Mark Gurman z Bloomberga.

Gurman wspomniał o tym w weekendowym wydaniu newslettera „Power On”. Wyjaśnił, że nowy „Mac Studio” będzie prawdopodobnie oferowany z niezapowiedzianym jeszcze czwartym wariantem czipa M3. Ta, podobnie jak poprzednie generacje, podwoi podzespoły wersji „Max”, co oznacza, że będzie ona wyposażona w aż 32 rdzenie procesora i 80 rdzeni procesora graficznego.

Tajwańska firma badawcza TrendForce uważa, że Apple wprowadzi na rynek w czerwcu na WWDC nowy Mac Studio z czipem M3 Ultra, podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku w przypadku modeli M2 Max i M2 Ultra. Przed wprowadzeniem tych modeli na rynek w 2023 roku Gurman informował, że Apple pracuje już nad dwiema kolejnymi maszynami.

Gurman uważa również, że Apple prawdopodobnie odświeży również Maca Pro o ten nowy, wysokiej klasy czip. Nie wierzy, że Apple ponownie porzuci odświeżanie tego urządzenia zaledwie rok od premiery.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx