czwartek, 13 czerwca

Firma Satechi wprowadziła dziś dwie nowe opcje ładowarek Qi2, w tym składaną podstawkę do ładowania bezprzewodowego Qi2 3 w 1 i składaną podstawkę do ładowania bezprzewodowego Qi2 2 w 1. Dzięki technologii ładowania Qi2 nowej generacji ładowarki Satechi są w stanie ładować iPhone’y z MagSafe z mocą do 15 W, taką samą jak oficjalne ładowarki ‌MagSafe‌ firmy Apple.

Podstawka 3 w 1 firmy Satechi zawiera także ładowarkę Apple Watch o mocy 5 W i ładowarkę bezprzewodową o mocy 5 W przeznaczoną do słuchawek AirPods, natomiast podstawka 2 w 1 ma miejsce do ładowania słuchawek AirPods. Obie ładowarki mają podstawę ze skóry wegańskiej, aluminiową obudowę i miękki silikonowy krążek ładujący. Można je złożyć na czas podróży, gdy nie są używane.

Podstawka Satechi 3 w 1 umożliwia szybkie ładowanie Apple Watch Series 7 i nowszych, a ponadto jest dostarczana z zasilaczem USB-C o mocy 45 W. Qi2 wykorzystuje ten sam profil mocy magnetycznej co MagSafe, więc te ładowarki działają tak samo jak MagSafe od Apple, bez ograniczenia do 7,5 W jak to miało miejsce w poprzednim standardzie Qi.

satechi-3-in-1-charger

Składana bezprzewodowa podstawka ładująca Qi2 3 w 1 będzie kosztować 130 dolarów, a składana bezprzewodowa podstawka ładująca Qi2 2 w 1 będzie kosztować 80 dolarów. Obie ładowarki mają zostać wprowadzone na rynek w drugim kwartale 2024 roku.

satechi-2-in-1-charger

Satechi ogłosiło dziś także wprowadzenie na rynek mechanicznej podświetlanej klawiatury Bluetooth SM1 Slim, pierwszej opcji klawiatury mechanicznej w firmie. Klawiatura jest kompatybilna z komputerami Mac i kosztuje 100 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx