poniedziałek, 4 marca

Firma Mophie zaprezentowała dziś nowe etui z baterią Juice Pack przeznaczone dla iPhone’a 15, iPhone’a 15 Pro i ‌iPhone’a 15 Pro‌ Max. Wycenione na 100 dolarów Juice Pack ma na celu wydłużenie czasu pracy baterii w najnowszych modelach iPhone’a firmy Apple.

Warto zauważyć, że firma nie odświeżała tych etui dla nowych modeli iPhone’a już od kilku lat. Obudowa iPhone’a 15 ma dodatkową baterię 2400 mAh, natomiast model dla iPhone’a 15 Pro ma baterię 2600 mAh. Wersja ‌dla iPhone’a 15 Pro‌ Max ma największą baterię o pojemności 2800 mAh. Przy tej pojemności etui nie zapewnią pełnego naładowania żadnego z modeli iPhone’a 15, ale zapewnią na pewno znacznie dłuższe użytkowanie iPhone’a.

Po podłączeniu do ładowarki USB-C etui będzie najpierw ładować Phone’a, a gdy bateria telefonu będzie w pełni naładowana, zacznie się ładować etui. Mophie twierdzi, że przy tworzeniu zestawu Juice Pack wziął pod uwagę ergonomię i design, co doprowadziło do jego miękkiej w dotyku obudowy. Podwyższone rogi i system ochrony przed uderzeniami mają za zadanie chronić iPhone’a przed zadrapaniami i pęknięciami.

Mophie planuje przyjmować zamówienia przedsprzedażowe na nowe etui Juice Pack już od lutego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx