sobota, 4 lutego

Apple pracuje nad nową wersją Apple TV, która będzie zawierała ulepszonego pilota z funkcją Lokalizator, donosi Bloomberg. Ciekawostka została udostępniona w szerszym raporcie na temat jesiennych planów wprowadzania produktów Apple na rynek.

Mówi się, że Apple od jakiegoś czasu pracuje nad aktualizacją Apple TV‌ 4K i uważa się, że urządzenie może zostać wypuszczone w dowolnym momencie, ale Bloomberg twierdzi, że nowy dekoder może nie trafić do sprzedaży do 2021 roku.

Wraz z szybszym procesorem do gier, ulepszony ‌Apple TV‌ ma zawierać przeprojektowanego pilota, o czym słyszeliśmy we wcześniejszych plotkach. Mówi się, że nowy pilot ma funkcję podobną do Find My iPhone, która ułatwiłaby zlokalizowanie zgubionego pilota w domu.

Niewiele więcej wiemy o Apple TV z wcześniejszych plotek z wyjątkiem tego, że może on oferować większą pojemność 64 i 128 GB.

Bloomberg nie podaje szczegółów na temat tego, kiedy nowy Apple TV może zostać wypuszczony w 2021 roku, ale biorąc pod uwagę, że oznaki tego urządzenia pojawiały się w wersji beta od stycznia 2020 roku, premiera może nastąpić już na początku roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx