sobota, 15 czerwca

W piątek firma Apple dodała informację „do wyczerpania zapasów” na swojej stronie produktu iMac Pro na całym świecie i usunęła wszystkie opcje konfiguracji tego komputera, pozostawiając na razie tylko standardową konfigurację.

Od tego czasu udało się potwierdzić z Apple, że po wyczerpaniu zapasów, iMac Pro nie będzie już w ogóle dostępny. Apple twierdzi, że najnowszy 27-calowy iMac wprowadzony w sierpniu jest preferowanym wyborem dla zdecydowanej większości profesjonalnych użytkowników iMac, a klienci, którzy potrzebują jeszcze większej wydajności i możliwości rozbudowy, mogą wybrać komputer Mac Pro.

Najnowszy 27-calowy iMac jest wyposażony w wyświetlacz 5K z technologią True Tone i opcją szkła nanostrukturalnego, w maksymalnie 10-rdzeniowy procesor Intel Core i9 dziesiątej generacji, 128 GB pamięci RAM, 8 TB pamięci masowej i kartę graficzną AMD Radeon Pro 5700 XT, 10 Gigabit Ethernet, kamerę o wyższej rozdzielczości 1080p, ulepszone głośniki i mikrofony i nie tylko.

Chociaż obecnie Apple rekomenduje 27-calowego iMaca z procesorem Intel to plotki sugerują, że przeprojektowany iMac z chipem Apple Silicone nowej generacji i wzornictwem inspirowanym wysokiej klasy wyświetlaczem Pro Display XDR firmy Apple zostanie wydany jeszcze w tym roku. Tym samym Klienci powinni uzbroić się w nieco cierpliwości aby móc zdecydować się na ten nowszy model. Nie jest jasne, czy opcja iMaca Pro z Apple Silicon zostanie kiedykolwiek wydana, jednak w tym momencie wydaje się to mało prawdopodobne.

Wydany w grudniu 2017 roku iMac Pro nie otrzymał żadnych istotnych aktualizacji sprzętowych przez cały czas funkcjonowania na rynku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx