sobota, 3 grudnia

Apple nabył prawa do nowego, sześcioodcinkowego serialu dokumentalnego o World Surf League, w którym będziemy mogli zajrzeć za kulisy „aspiracji, porażek i osiągnięć” najlepszych surferów na świecie, którzy walczą o tytuł World Surf League.

Apple twierdzi, że każdy odcinek będzie zawierał „bogatą eksplorację” ludzi, którzy tworzą World Surf League Men i Women’s Championship Tour 2021, zabierając widzów w podróż do jednych z najbardziej niesamowitych miejsc do surfowania na świecie. W pierwszym odcinku przeniesiemy się na Hawaje, gdzie 4 grudnia rozpoczął się Championship Tour.

Inne miejsca Championship Tour obejmują Santa Cruz w Kalifornii, Nowa Południowa Walia w Australii, Papara w Tahiti, Zatoka Taghazout w Maroko, Bali w Indonezji, Tuamotus na Polinezji Francuskiej, Netanya w Izraelu i więcej.

W serialu zobaczymy czołówkę najwyżej ocenianych surferów na świecie takich jak Italo Ferreira, Gabriel Medina, Jordy Smith, Caroline Marks, Lakey Peterson i Stephanie Gilmore.

Serial będzie „zagłębiać się w różne kultury surfingu” i poruszać tematy związane ze sportem, takie jak ekologia, zrównoważony rozwój i ochrona mórz. Serial dla Apple wyprodukują wspólnie Box Films i World Surf League.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx