wtorek, 16 sierpnia

Apple podpisał umowę na prawa do serialu „Five Days at Memorial” w reżyserii Johna Ridleya (znanego z filmów „Zniewolony”, „Amerykańska Zbrodnia” i „Guerrilla”) i Carltona Cuse (znanego z „Locke & Key, „Jack Ryan” i „Lost”).

„Five Days At Memorial” jest oparty na powieści pod tym samym tytułem napisanej przez Sheri Fink. Serial to kronika pierwszych pięciu dni pobytu w szpitalu w Nowym Orleanie po uderzeniu huraganu Katrina w sierpniu 2005 roku. Opowiada historię wyczerpanych opiekunów, którzy zostali zmuszeni do podejmowania decyzji dotyczących życia i śmierci w obliczu narastające powodzi, intensywnego upału i braku prądu.

Ridley i Cuse będą pełnić rolę scenarzystów i producentów wykonawczych serialu, a Fink będzie również producentem wykonawczym.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy „Five Days At Memorial” będzie miał swoją premierę, ale jest to najnowszy serial telewizyjny oparty na powieści. Apple pracuje także nad „Mosquito Coast” z Justinem Therouxem, „Lisey’s Story” z Julianne Moore, „Pachinko” i „Shantaram”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx