sobota, 3 grudnia

We wtorek firma Apple zaktualizowała jeden ze swoich dokumentów wsparcia, aby podkreślić, że nowa opaska Solo z gumy silikonowej do zegarka Apple Watch może z czasem wydłużyć się, jak wspomniano drobnym drukiem na dole strony produktu opaski Solo.

Apple zaktualizował również swój przewodnik po rozmiarach opaski Solo do druku, dodając do niej bardziej szczegółowe instrukcje. Przewodnik zaleca teraz użytkownikom ciasne owinięcie szablonu wokół nadgarstka w miejscu, w którym zwykle noszą zegarek, oraz upewnienie się, że szablon jest dobrze dopasowane i nie przesuwa się w górę ani w dół.

Jeśli strzałki na narzędziu do wymiarowania wskazują na linię między dwiema liczbami, przewodnik po rozmiarach radzi teraz użytkownikom, aby wybrali mniejszą z nich. Przewodnik został zaktualizowany o kilka wizualizacji, aby pomóc klientom.

Należy pamiętać, że uwaga firmy Apple, że opaska Solo może wydłużać się z czasem, nie dotyczy plecionej opaski Solo wykonanej z przędzy poliestrowej.

Apple twierdzi, że opaska Solo i nylonowa opaska Solo to rozciągliwe, jednoczęściowe opaski zaprojektowane z myślą o „ultrakomfortowym dopasowaniu”, dostępne w dziewięciu rozmiarach. Wybór odpowiedniego rozmiaru jest ważny, ponieważ klienci, którzy zamówią zegarek Apple Watch z opaską Solo w pudełku, są zobowiązani do zwrotu całego urządzenia, jeśli opaska nie pasuje prawidłowo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx